top of page

שאלות - תשובות

לקראת מפגש צילום הילות עולות המון שאלות, אספתי את החלק העיקרי.

בצילום ההילה אנו מקבלים תשובות והמון מודעות אישית, וגם טיפים לטיפול עצמי כך שלאחר צילום ההילה רוב הסיכויים שנוכל לאזן ולטפל בעצמנו בלי הצורך להוציא עוד כסף.

במפגש מקבלים צילום של ההילה עם דו"ח ארוך ומפורט של 22 עמודים שנותן המון מידע.

 

מה זה צילום הילה?

המושג "צילום" הילה הוא לא מדוייק מפני שצילום ההילה מתבצע על ידי חיישן הבודק נתוני ביו-פידבק שונים מגופך (כגון מוליכות, מליחות, דופק, חום ועוד). נתונים אלה מוזרמים למחשב לצורך עיבוד ותרגום למצבים מנטאליים ואנרגטיים שונים המתבטאים בצבעים. דו"ח זה מעניק לך בצורה ויזואלית מוחשית הדמיה של המערכת האנרגטית תוך כדי התמקדות על ההיבטים המנטאליים והרגשיים שלך. 

 

01

ומה זה נותן לנו?

ממצלמת ההילות ניתן לקבל איבחון מדויק ומעמיק של מבנה האישיות המנטלית והרגשית שלנו.  את "תמונת מצב הנפש" כרגע:

קודם כל, איזה צבע אנחנו, שזה אומר איזה טיפוס אישיות אנחנו ואז נבין מה הדברים שמפעילים אותנו:

 האם אנחנו מחפשים הרפתקאות בחיינו (כתומים) או שחשוב לנו לעזור לאחרים (תכלת).

נבדוק אם אנחנו מאוזנים או לא, לפי גודל ההילה ועכירות הצבע ומה הפעולות שחשוב לנו לעשות כדי לשמור על איזון:

לכל צבע יש הפעולות שיחזירו אותו לאיזון, לדוגמא: אדומים זקוקים לפעילות ספורטיבית, כתומים ליצירה, ירוקים זקוקים לדבר על רגשות ולהיות בטבע וכחולים זקוקים לעזור לאנשים.

מצבעי ההילה אפשר לדעת מה מתאים לנו בהמון תחומים: קריירה, זוגיות, תקשורת עם אחרים, גישה לכסף, להצלחה, למיניות ואינטימיות. איך להטעין מצברים ועוד ועוד 

02

מה עוד ניתן לראות?

ניתן לראות גם את מצב הצ'קרות, שזה המרכזים האנרגטיים שלנו שמטפלים ברבדים שונים של האישיות שלנו. ממצב הצ'קרות ניתן ללמוד המון על מה מטריד אותנו כרגע בחיינו ואיך לאזן את הצ'קרות שלנו. לכל צ'קרה יש מצב מאוזן, עודף אנרגיה, חסימה, לפי הצורה והגודל.

כמו כן, ניתן לראות את האנרגיה (שזה הצבע) שאנחנו משדרים לעולם, פעמים רבות זה צבע אחר מהצבע המרכזי שלנו וצריך להיות מודעים לדיסוננס הזה כי במצב הזה אנחנו מושכים לחיינו סיטואציות שאנו לא רוצים להיות בהם.

03

האם הצבע משתנה?

בדר"כ הצבע ישאר איתנו בתקופה קרובה ולא ישתנה אלא אם יהיה אירוע משנה חיים.

אבל מדי פעם אנחנו מתבגרים אל צבע אחר. הדימוי שאני שתמש בו הוא:

שאנחנו יוצאים ממדינה מסוימת (צבע כלשהו) עם פספורט ועוברים בין מדינות שונות בטיול החיים, שזה הצבע שבו אנחנו נמצאים עכשיו.

יתכן שאנחנו הולכים לכיוון אחר ממה שאנחנו עכשיו.

בתמונה, ניתן לראות גם את האנרגיה שנכנסת אלינו, לעיתים זה יהיה הצבע הבא שלנו אך אפשרי שנישאר גם עם אותו צבע במשך שנים. אני לדוגמא כתום כבר עשר שנים אך המצב מסביב משתנה לפי התקופה.

הכתומים מחפשים אתגרים, אז לפעמים האתגרים שיעניינו אותי הם בתחום הרוח ( שזה כחול—סגול), לפעמים בעסקים (ירוק) ולפעמים ביצירתיות שזה הכתום.

04

האם יש טיפול משלים לזה שיכול לעזור?

​מלבד צילום ההילה והבנה של מבנה ההילה, אני גם הילר ואפשר לראות באתר את השפעת ההילינג על ההילה.

כמו כן, באבחון וטיפול, מה שאני קורא לו אינטגר-צ'י, אינטגרציה של הצ'י בחיינו, אני נותן למטופל כלים פרקטיים ליישום, כולל תוכנית יציאה לפעולה שאני קורא לה צ'י-מון אישי, בה אנחנו נותנים משימות מותאמות לנושא שמעסיק את המטופל לפי הצבעים ומצב הצ'קרות האישי.

05
  • facebook-square

אמיר אמברצ'י

אבחון הוליסטי ע"י מערכת מדמה הילות

bottom of page